Legends Resort Villa Aremiti 14

Legends Resort Villa Aremiti 14 is een fijne plek om in Papetoai te verblijven.

Magic Mountain is op 2.8 km van Legends Resort Villa Aremiti 14.

Legends Resort Villa Aremiti 14 verstrekt kamers uitgevoerd met kabeltelevisie met on-demand films, een balkon, een keuken, een broekpers en een telefoon. Gasten kunnen gebruik maken van een douche en badjassen.

Boek Legends Resort Villa Aremiti 14 Papetoai

General information

Contact information

Legends Resort Moorea Villa Aremiti 14, Papetoai, Frans-Polynesië;

Reserveringen voor Legends Resort Villa Aremiti 14 beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Legends Resort Villa Aremiti 14 is niet beschikbaar op onze site, als u Legends Resort Villa Aremiti 14 wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Legends Resort Villa Aremiti 14 Locatie

 Legends Resort Moorea Villa Aremiti 14, Papetoai, Frans-Polynesië

Legends Resort Villa Aremiti 14 Villa Deals

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

WiFi

Legends Resort Villa Aremiti 14 Voorzieningen

  • Algemeen

    WiFi
  • Kluisje
  • Eten

    Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek
  • Kamervoorzieningen

    Zithoek
  • Kleedruimte
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Parketvloer

Aanbiedingen van Legends Resort Villa Aremiti 14

Kamers